DLACZEGO MASZ NIEDOBÓR OMEGA 3 ?Dlaczego nie latwo jest miec adekwatny poziom Omega 3 na roslinnej diecie? Co to jest EPA i DHA? W jaki sposob organizm przetwarza kwasy tluszczowe Omega 3 na aktywne formy? Jak uzupelniac braki? Jaka jest rola enzymow? Co hamuje wytwarzanie enzymow?
Link do sklepu ze zdrowymi suplementami

source: https://nasibbitar.net

Xem thêm các bài viết về Sức Khỏe: https://nasibbitar.net/category/suc-khoe/

20 thoughts on “DLACZEGO MASZ NIEDOBÓR OMEGA 3 ?”

  1. Dlatego jeśli ktoś chce Omegę 3 z ryb to musi szukać firmy, która ma certyfikat czystości i świeżości tzw Totox. Firma Eqology ma ten wskaźnik ok.4 i certyfikat na znikomą ilość np. metali ciężkich (tysięczne części). Niestety omega z alg jest dużo droższa od drogiego już dobrego Omega 3 z ryb. Też może mieć metale ciężkie w końcu jest z zanieczyszczonych mórz. Trzeba szukać z certyfikatami a na wyprzedażach raczej sprzedają byle co. Warto zrobić sobie test na zawartość omega 3 w organizmie i na proporcje omega3 do omega6. Idealna to 1:1, wszystkie powyżej 1:5 to już stany zapalne w organizmie i przyczynek do wszelkich chorób w tym raka.

  2. Jem mięso, ryby, jajka i wyszedłem z chorób psychicznych, anemi, niedożywienia a byłem na diecie witariańskiej. Problemem jest to że ludzie boją się próbować różnych możliwości, co może być dla nich dobre. Nie wieżcie w żadne ideologie, sprawdźcie sami, bo przejdzie koło was szansa na szczęście. Dodam że orzechy i nasiona maja właściwości antyodżywcze i zmniejszają wchłanianie w układzie pokarmowym, dlatego moim zdaniem osoby z takimi problemami nie powinni ich jeść. Pomyślcie czy ludzie są przystosowani do jedzenia alg, czy w przeszłości ludzie to jedli ? Pomyślcie gdzie rzeczywiście ludzie znajdują się w schemacie łańcucha pokarmowego w przyrodzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *