Samsung Galaxy Note 7 Ekran Değişimi 🇹🇷 | SM-N930Samsung Galaxy Note Fan Edition ekran ve arka cam kapak değişimi teknik servisimizde nasıl yapılır Youtube’a yüklemiş olduğumuz bu video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Fe ekranı ya da arka cam kapağı kırıldı ise, profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yaşanılan sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Kanala Abone OL:

Samsung Galaxy Teknik Servisi

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note FE Ekran Değişimi

GSM İletişim Adres Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim:
Kargo gönderimi:

Samsung Galaxy Note Fan Edition akıllı telefon ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Ön cam çatlayabilir. Ya da arka cam kapak kırılabilir. Bu tarz bir sorun yaşandığında çözüm yolu profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından onarım yapılmasıdır.

Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 7 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Bilgileriniz silinmez.
2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Orjinal SM-N935 ekranı kullanılır.
4. Telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
5. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında (kırık, çatlak, darbe, sıvı teması gibi) karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note FE ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

source: https://nasibbitar.net

Xem thêm các bài viết về Sức Khỏe: https://nasibbitar.net/category/suc-khoe/

41 thoughts on “Samsung Galaxy Note 7 Ekran Değişimi 🇹🇷 | SM-N930

  1. hola me podrias decir la temperatura que le pones a la estacion de calor para sacar la tapa trasera? por lo visto veo que la temperatura justa esta entre 60 o 70 grados para sacarla

  2. Hocam Merhabalar. Benim Telefonum Galaxy S6 Ve Telefonum aşırı derecede ısınıyor nrden ola bilir Yardımınıza İhtiyacim var

  3. Abi bişey sorcam hani böyle ince iş yapanlar oluyoya yakınlaştırıp gözle görülemiyen işlem yapıyolar öyle yapar telefonun gb yükselte biliyolarmı önçekini söküp yenisini takma gibi

  4. Hola soy de México y me gustaría saber dónde puedo ordenar las partes originales de los Samsung y en dónde puedo conseguir un Samsung note FE, pero que sea seguro todo.

  5. не могли бы вы оставить сслыкку на вашу электрическую отвертку

  6. Abi benim tel suya düştü böyle format atilinca gelen ekran geldi ama formst atmak istemiyorum ne yapacam acil ysrdim edin tel ne yaptiysam açilöiyor

  7. Hocam benim mi6 cihazım var , ön taraf da sol üstte bir çıtlak oluştu ve üstte ki ahizeden çok az ses geliyor acaba fiyat ne olur?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *