8 thoughts on “Genta Ismajli – Nje Lutje (Audio)”

  1. une me te mir e ti me te keq na ka mbetur veq nje lutje a po ndahemi se spo shkon me tutje .. jam merzitur me ty lirisht gjeje dike tjeter dhe persose zanatin e vjeter…. tash vestes mos ja ben rrafsh e din se qka te pret kur do te mbetesh vet.. tash vetes mos ja ben rrafsh nisja e qaj me lot se me ke humbur sottt…. nuk esht koha tani ti degjoj pallavrat tua eshte genjeshter cdo fjal qe e thua… jam mezitur me ty lirisht gjeje dike tjeter dhe persose zanatin e vjeter… tash vetes…….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *